Sběratelské předměty Assassins Creed jsou nezbytností pro vaší herní vášeň

Sběratelské předměty Assassins Creed jsou nezbytností pro vaší herní vášeň

V roce 2007 byla do světa vypuštěna hra, která se stala prvním stavebním kamenem kultu, který se postupně rozšířil po celém světě. Assassins Creed je legenda, která zanechala odkaz i v hráčích, kteří tomuto žánru příliš neholdují.

Tajná sekta zabijáků je skalním fanouškům dostupná i mimo počítač a to nejen ve formě fanouškovských srazů, ale i jako celá řada sběratelských předmětů. Pokud jste hráli všechny díly Assassins Creed, tak vaše významná část života přilnula k jeho příběhu. Bylo by krásné se alespoň na moment vžít do role Asasína, který se díky svým schopnostem nebojí nepřátel ani žádných nástrah.

Oblečení Assassins Creed

Sběratelské předměty Assassins Creed jsou nezbytností pro vaší herní vášeňOblečení Assassins Creed je vám dostupné s tím nejcennějším artefaktem, samotným znakem tajné sekty. Nenabízí se vám žádná obyčejná trička s potiskem, ale vysoce kvalitní oblečení s motivy Assassins Creed, které zahrnuje stylové mikiny, trička, ale také kšiltovky. Dostupné jsou všechny velikosti a jelikož jsou mezi hráči i dámy, nechybí krásné dámské oblečení vztahující se k této hře.

Figurky Assassins Creed

Sběratelské předměty Assassins Creed jsou nezbytností pro vaší herní vášeňPokud se vám zdá, že vám Desmond Miles vyskočí každou chvíli z monitoru přímo na stůl, je na čase si pořídit nějaké figurky Assassins Creed. Jedná se o nezbytný doplněk každého fanouška a také sběratelský předmět, který každým rokem nabírá na hodnotě. Nejžádanější jsou akční figurky, ale nabízí se vám i vinylové figurky, se kterými se skvěle pobavíte.

Repliky Assassins Creed

Sběratelské předměty Assassins Creed jsou nezbytností pro vaší herní vášeňRepliky Assassins Creed jsou zřejmě tím nejryzejším matrošem, který si můžete jako fanoušek objednat. Obzvláště krásné jsou zbraně, jaké Asasíni používají a vy je můžete mít doma. Nad krbem nebo nad postelí vám může viset Altairův meč, Connorův Tomahawk nebo originální replika rukavic Ezio. Každá replika je dokonalá a pokud jste si Assassins Creed zamilovali, byl by hřích, kdybyste doma nějakou neměli.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup