Missing image

Dovolená v Chorvatsku jak jí ještě neznáte

Je nejvyšší čas na plánování letní dovolené. A kam jinam se vydat, než do oblíbené prázdninové destinace, jakou je právě Chorvatsko? Jenže Chorvatsko je poměrně velká země a rozhodně má co nabídnout. Jak si vybrat dovolenou přesně podle vašich představ a co byste rozhodně neměli minout, když se rozhodnete navštívit tuto destinaci vám poradíme v tomto článku.

Výběr ze všech možných nabídek zájezdů

Kdo se v tom má vyznat. Na internetových stránkách jedné cestovní kanceláře na vás vyskočí desítky nabídek na zájezdy do Chorvatska. To samé se stane, když přejdete na stránky jiné cestovní kanceláře. Naštěstí tu je srovnávač zájezdů NewTravel.cz, kde na vás čeká přehledná nabídka všech možných zájezdů a dovolených ve vybrané destinaci. Stačí jenom zadat kam chcete jet a upravit parametry vaší hledané dovolené a následně si vybíráte tu nejlepší cenovou nabídku. Konec několikahodinovému procházení nespočtu stránek realitních kanceláří.

Starobylé městečko v blízkosti pláže

Chorvatská příroda, známá Plitvická jezera nebo velká spousta pláží, které lákají k návštěvě a koupání, jsou známé. Věděli jste ale, že v Chorvatsku můžete navštívit starobylé městečko Trogir, které je typické svojí klasickou architekturou, dobrými podmínkami pro turisty a krásnými plážemi s možností koupání se v křišťálově čistém moři? Jedná se o poměrně známou destinaci, i když tolik nabídek na zájezdy do této oblasti nenajdete. Většinou platí, že zde není takové množství turistů a užijete si víceméně přirozenou atmosféru, kdy budete moci poznat běžný chod chorvatského života a seznámit se s tím, jak zde žijí místní lidé.

Před samotným výběrem zájezdu si ještě zjistěte další informace

Předtím, než se rozhodnete, že se vydáte do určité lokality, je vždy dobré zjistit si, co můžete očekávat. Jaké jsou zkušeností lidí, kteří zde byli před vámi? Splňuje vybraná lokalita v Chorvatsku požadavky, které očekáváte od vysněné dovolené? Je vaším cílem užít si aktivní dovolenou nebo máte v plánu strávit klidný pobyt na pláži pod slunečnými paprsky Chorvatska? To všechno jsou důležité detaily, které vám pomohou vybrat si dovolenou, na kterou budete rádi vzpomínat.