Missing image

AIRWAYNET: Spolehlivý poskytovatel internetu v Praze

V současné době internet jako takový zasahuje do všech oblastí života, přičemž drtivá většina domácností a společností nedokáže bez každodenního přístupu k internetu fungovat. Zatímco rodinní příslušenství na internetu vyhledávají různé tipy pro vylepšení domácnosti a nakupují v internetových obchodech, společnosti oslovují potenciální zákazníky a obchodní partnery. Nicméně sehnat spolehlivého poskytovatele bývá nadlidský výkon. V následujících řádcích vám představíme firmu AIRWAYNET, která zvyšuje rychlost připojení a současně snižuje ceny.

AIRWAYNET nabízí své klientele férové služby, přičemž balíčky rozděluje na čtyři varianty. Vybere si spořivec, nenáročný uživatel, malá domácnost i velká domácnost. Tento poskytovatel internetu v Praze patří mezi nejvýhodnější. Není divu, že spousta domácností přechází na základě kladných recenzí společnosti.

Tamní poskytovatelé internetu se domnívají, že pražským obyvatelům musí nasadit poměrně vysoké sazby. A podkládají to větou, že v Praze je sice blaze, ale draze. AIRWAYNET vystupuje konečně z davu a chce obyvatelům hlavního města poskytnout příjemné ceny. Internet v Praze nemusí být drahý, pokud přejdete ke správnému poskytovateli.

Tarify internetu

Pakliže internet využíváte pouze výjimečně, vystačíte si s tarifem 4 Mb/s za 290 Kč měsíčně. A pokud se vám bude zdát spořivá varianta nedostatečná, můžete sáhnout po balíčku s 10 Mb/s za 390 Kč měsíčně. Nicméně u těchto dvou řešení nemáte k dispozici Wi-Fi router. Malé domácnosti většinou volí 20 Mb/s za 490 Kč, případně nejvyšší možnost 30 Mb/s za 590 Kč. U posledních dvou zmíněných balíčků je k dispozici také Wi-Fi router.

Nespornou výhodou je, že k Wi-Fi routeru můžete připojit nespočetné množství bezdrátových zařízení. Můžete tak výrazně ušetřit za domácí bezdrátovou síť.