Missing image

Dobrý domov pro váš server

Koupě serverů a instalace serveru není konec práce s ním, nýbrž začátek. I server potřebuje mít kde bydlet, aby dobře fungoval a zvládl spolehlivě obsloužit vaše uživatele. To znamená, najít mu místo, kde bude připojen k rychlému internetu a někdo se o něj bude starat (opravovat jej, dopřávat mu pravidelné aktualizace). Nemáte-li vlastní datové centrum a zkušeného serveraře, je nejlepší řešení serverhousing.

DC6 – datové centrum Czech Serveru

Nejsme jen prodejci serverů, ale snažíme se vám v oblasti péče o servery poskytnout ten nejlepší servis. Proto můžete využít služeb našeho datového centra DC6. Datové centrum se nachází v dobře dostupné lokalitě na Praze 6 a o vaše servery se budou starat lidé s dlouholetými zkušenostmi v oboru.

Konektivita, která vás nezklame

U mnoha druhů podnikání si zkrátka výpadek internetu nemůžete dovolit. Ten ale s naším serverhousingem téměř nehrozí. Kromě připojení serverů k páteřní síti klientům nabízíme také zálohovanou konektivitu. To v praxi znamená, že pokud jedno připojení vypadne, přepojíme vás ihned na náhradní. Navíc je naše připojení velmi rychlé. Nabízíme rychlost 2x 1 Gbps, díky které bude váš server svižný i v tom největším náporu.

Zajistíme správu serveru

Zvládnout všechny taje správy serverů (zvláště těch unixových) je někdy náročné. Ať už chcete jen občas pomoci s některými úkony, či nechcete správu serveru vůbec řešit, u nás vám s tím pomůžeme. V rámci serverhousingu nabízíme naším klientům částečnou nebo úplnou správu serveru.

Technická podpora 24/7/365

Při výpadku serveru se někdy hraje doslova o sekundy. To jakožto zkušení profesionálové v oboru dobře víme, a proto všem klientům poskytujeme technickou podporu 24/7/365. Je jedno, jestli preferujete komunikace telefonicky nebo e-mailem, na obojí rychle odpovíme.

Stav svých serverů si můžete kontrolovat z pohodlí domova pomocí moderního a přehledného reportingového systému.

Pojištění proti všem rizikům

Neplánovaný odchod serveru či jeho komponent do křemíkového nebe může mnohdy znamenat značné ekonomické škody. Proto naším klientům nabízíme pojištění serveru proti všem rizikům.

Rozumná cena

Kromě vysoké kvality služeb a zkušeností našeho teamu hraje v náš prospěch také cena serverhousingu. Přestože toho umíme hodně, nejsme drazí. O vaše servery se postaráme od 3 000 Kč/měsíc. Obzvláště dobré je vědět, že

  1. čím více serverů, tím méně platíte za správu jednoho;
  2. za elektřinu platíte jen tolik, kolik jste spotřebovali (3,33 Kč za každou KwH).

Proto neváhejte a svěřte svůj server těm, na které se můžete spolehnout. Na stránkách datového centra DC6 nám můžete napsat o nezávaznou kalkulaci.