Missing image

Mistrovství světa ve fotbale ve Vašem Xbox

Jste-li příznivkyní nebo příznivcem hraní na herních konzolích a obzvláště pak her sportovních, pak by Vaší pozornosti neměla uniknout žhavá novinka od americké společnosti Electronic Arts, zvaná EA SPORTS 2014 FIFA World Cup Brazil, určená pro herní konzole Xbox. Chcete-li se při hraní cítit jako jeden z hráčů, užívat si vynikající atmosféru na stadionech, driblovat s míčem a skórovat jako Neymar, Messi, Ronaldo, Rooney, nebo jiný z Vašich oblíbenců, pak by měla Vaše volba padnout právě na tento herní titul.

Není nutné zbytečně platit více

Dobrou zprávou pro Vás je, že díky slevovým nabídkám můžete nyní navíc na nákupu her i jiné elektroniky ušetřit zajímavé peníze. Stačí jen využít například poukazy alza a sleva může být Vaše. Pojďme si však blíže představit shora zmiňovanou hru od Electronic Arts – 2014 FIFA World Cup Brazil. Hra se samozřejmě neomezuje pouze na závěrečný turnaj, nicméně právě tomu je samozřejmě věnována ta největší pozornost. Zahrát si tak budete moct i kvalifikaci za některý z 203 národních týmů (včetně českého), a to na některém z 21 stadionů (včetně všech 12 stadionů, na kterých se bude mistrovství světa konat), přičemž k dispozici je celkem necelých 7 500 hráčů. Můžete si tak například zkusit, zda byste se jako kouč dokázali probojovat na mistrovství světa s českým národním týmem Vy. Vše běží na enginu Ignite FIFA 14, přičemž perfektní grafické zpracování je v EA hrách dnes již možné považovat za samozřejmost. Zajímavou novinkou je tak v tomto ohledu zejména taktické řešení standardních situací, propracované zahrávání penalt či hlavičky s přeskočením protihráče. Za zmínku rovněž stojí Talk Radio s více než 15 hodinami namluveného komentáře.

Buďte při tom.

Ať budete účastni fotbalového mistrovství v hledišti, doma u televizorů, herních konzolí či snad dokonce přímo na hřišti, bezesporu se bude jednat o jedinečnou a neopakovatelnou sportovní událost, která by rozhodně neměla Vaší pozornosti uniknout, obzvláště pokud se koná po dlouhé době opět v Mekce fotbalu. Kdo se podle Vás stane vítězem, na koho si vsadíte? Unesou domácí tlak veřejnosti a přeberou 13. července trofej právě oni?

Zdroj: Vouchercloud

Pro zobrazení infografiky klikněte zde.