Připravte se na nejočekávanější hry na Playstation 4

Patříte mezi milovníky her na konzoli Playstation 4? Pak vás jistě zajímá, jaké herní tituly jsou nové, populární a oblíbené. Abyste se nemuseli probírat desítkami herních serverů, přinášíme vám malou ochutnávku toho nejlepšího, co si máte možnost zahrát.

Hry na Playstation 4 představují cenově dostupnou zábavu, jež díky této nejpokročilejší konzoli současnosti nenabývá konce. Níže uvedené tituly jsou těmi, které zaujmou bezpochyby každého, kdo touží po akci, závodech, dobrodružství a velkém kvantu adrenalinu.

Je libo fotbal nebo hokej?

Pro sportovní nadšence jsou to aktuálně tituly NHL 16 a FIFA 16, kde se setkáte s propracovanou grafickou stránkou, špičkovou ovladatelností a oblíbenými světovými týmy, s nimiž máte možnost dobývat oblíbené soutěže či místní divize.

Řadíte-li se spíše k milovníkům stříleček a podobných herních žánrů, vyzkoušeli jsme pro vás následující hry, s nimiž rozhodně nešlápnete vedle. Jde o prvotřídní hry na Playstation 4, u kterých se zabavíte na spoustu dlouhých hodin a poznáte současný virtuální svět.

· Fallout 4

· Assassin´s Creed Syndicate

· Star Wars Battlefront

· Tom Clancy´s Rainbow Six: Siege

Jedinečná hratelnost, na níž hromada nadšenců a příznivců Playstation 4 čekala několik posledních týdnů a měsíců.

Nakupte hry na Playstation 4 na internetu

Pakliže vás oslovily výše uvedené herní žánry, navštivte produktovou nabídku internetového obchodu Datart.cz, jež nám zapůjčil hry k vyzkoušení a jemuž byla zpracována i recenze Playstation 4.

Dopřejte si maximální dostupnosti těchto novinek a očekávaných herních titulů, včetně brzkého doručení a zajímavých pořizovacích cen. Udělejte radost sami sobě nebo svým blízkým a zakupte si hry, které vás nepustí na hodně dlouhou dobu.

Hry na Playstation 4 jsou se společností Datart dostupnější, než kdykoliv předtím. Přesvědčte se o tom sami.