DreamHack 2013 Bucharest

Již tento víkend se v hlavním městě Rumunska odehraje velký turnaj, světového formátu. Jedná se o další část slavného turnaje DreamHack, v tomto roce již čtvrté pokračování. První dva DreamHacky se odehrály ve Švédsku, další pak v Španělsku.

Akce bude trvat dva dny, v kterých se odehraje několik turnajů, především pak ve hře StarCraft 2: HotS, kde uvidíme rovnou dva odlišné turnaje. Dále pak menší turnaje v ostatních progamingových hrách. Po celou dobu konání bude spuštěno hned několik streamů, na kterých budete moci sledovat dění na DreamHacku.

Hlavní turnaj 1v1

Hlavní turnaj ve StarCraftu 2 se bude odehrávat jak je již zvykem v podání Korejců, kterých přijelo na DreamHack opravdu mnoho. Můžete se těšit na hvězdy jako Jaedong, Innovation, Taeja, ForGG, HyuN, Flash a mnoho dalších, kteří se poperou o místa v grand finále DreamHacku

Team Liquid vs Team Acer

Tyto dva týmy na turnaji sehrají clan war, který rozhodne o vítězi StarCraft 2 League profesionálních týmů. Za tým Liquid nastoupí hráči Taeja, HerO, Snute, TLO a Ret. Tým Acer bude nově reprezentovat terranský král Innovation, dále pak Nericho, MMA, Bly, ParanOid.

DreamHack 2013 Bucharest

Leave a Reply