eSuba vrací úder – vyhrává Advik 2013

LoLkařská eSuba měla v poslední době problém se prosadit. Největší smůlu měli proti svému největšímu rivalovi RG, do kterého z eSuby odešli až 3 hráči. Herdyn a Rikytan, kteří tvoří základní kámen eSuby ale nic nevzdávali. Postupně vyzkoušeli pár hráčů, až našli přesně to co hledali.

Veliký úspěch na Adviku

Ve složení Herdyn, Lougi, Rikytan, Démon a Baxtrix se vydali na český Advik 2013. Zde se utkali s nejlepšími českými týmy. eSubě se perfektně dařilo a dostali se až do finále, kde na ně čekal právě jejich největší rival RG. Jak finále dopadlo?

1 finální hra

První hru eSuba prohrála. Hráči se ze sebe snažili vymačkat maximum, ale přesto prohráli. První prohra musela s hráči určitě zamávat a potvrdit dominanci RG.

2 finální hra

Druhá hra byla naprosto vyrovnaná. Náskok zlaťáků byl vždy nepatrný a stále se přeléval ze strany na stranu. eSsuba pak ale náderně zahrála fait, který otočil celou hru. Od té doby byla eSuba na koni a došla si pro první výhru.

Další finálové hry

Další hry už tak vyrovnané nebyli. Vedení se ale překvapivě vždy ujala eSuba a svůj náskok vždy dokázala zužitkovat na výhru. Další dvě hry tedy s přehledem vyhrála a zvítězila nad RG 3:1. eSuba si za výhru odnesla parádní skleněnou trofej, doplňky k počítači a také 20 000 Kč.

Jde tedy o veliký comeback eSuby. Noví hráči do eSuby pěkně zapadají a naše redakec přeje nové eSubě hodně štěstí.

eSuba a Starcraft 2

Na Adviku byl také turnaj ve Starcraftu. eSuba se umístila na třetím místě v podání Devila a na místě prvním v podání Harpnera, který sesadil na druhé místo hráče Ladabaze.

Leave a Reply