Freeze, Dreamhack a nešťastný osud

Českou hvězdu Freezeho každý jistě dobře znáte. V poslední době se mu povedlo zazářit na poli evropského progamingu a získat si slávu. Osud mu bohužel není nakloněn a nedávno ho poskytla veliká osudová rána.

Freeze a jeho team  se kvalifikovali na Dreamhack

Perfektní správou pro všechny fanoušky byla úspěšná kvalifikace na turnaj světových rozměrů. Dreamhack nabízí neobvykle vysoké výhry a také velikou prestiž. Hráči se utkají v aréně naplněné fandícím davem. Famózní atmosféru završí světoznámá jména těch nejlepších hráčů, týmů, komentátorů, pořadatelů a podobně. Právě zde se mohl Freeze perfektně prosadit a znovu ukázat, co v něm je.

Nešťastný osud

Přesně týden před Dreamhackem Freeze vážně onemocněl. Posléze byl převezen do nemocnice, kde se mu udělalo líp. Dreamhack byl pro Freezeho sen již od dob, co teprve začínal. Tehdy pouze snil a cítil se jako obyčejný hráč.  Nástupem do nemocnice se sen ale rozplynul.

Freeze to nevzdává

Ani v nemocnici to Freeze nevzdal. Přemýšlel o podepsání reverzu a cestě na turnaj. Po konzultaci s doktorem a svým týmem ale došel k závěru, že nechtějí zbytečně riskovat.

Co bude dál

Kromě Dreamhacku před jejich teamem leží ještě větší výzva. Tou je náročná kvalifikace na Evropské LCS. Na této kvalifikaci sice není tak famózní atmosféra, ani tolik lidí, motivace je tam ale daleko větší. Úspěšnou kvalifikací si totiž Freeze může zajistit nádhernou kariéru progamera a atmosféru Dreamhacku zažívat každou chvíli.

 

One Response

  1. Seccadeli Cami Halısı
    Seccadeli Cami Halısı at |

    Akrilik Cami Halısı Cami Halısı ve duvardan duvara halılarda bir marka olan Elifnur Cami Halıları kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti ilkesi ile cami ve cemaatlerimizin beklentileri ve talepleri doğrultusunda en son teknolojiyi kullanarak sağlıklı, hijyenik, kaliteli ve istenilen özellikte Akrilik Cami Halısı, Yün Cami Halısı ürün seçenekleri ile saflı cami halısı, seccadeli cami halısı, göbekli cami halısı modellerinde hizmet sunmaktadır

Leave a Reply