Letní dovolená v Itálii 2017, na kterou jen tak nezapomenete

Přemýšlíte již o tom, kde strávíte letošní dovolenou? Teď je ta nejlepší doba pro výběr zájezdu, dokud je ještě k mání zajímavá nabídka volných hotelů a apartmánů. V oblibě je dovolená v Itálii, zdejší krásné písčité pláže u Středozemního moře, vysokohorská turistika, historické a kulturní památky s nezapomenutelnou atmosférou, úžasné těstoviny, pizza, sýry a místní lahodné víno. To vše a ještě více nadchne nejen zamilované páry, ale i rodiny s dětmi a seniory. Na internetu snadno porovnáte jednotlivé nabídky cestovních kanceláří a vyberete si tu nejlepší podle vašich představ a finančních možností.

Hledejte dovolenou v Itálii ve srovnávači zájezdů

Nezapomenutelné zájezdy do Itálie jsou tou správnou volbou, jak strávit příjemné letní dny, kdy si budete moci odpočinout a nabrat nové síly do života. Porovnejte nabídky do Itálie ve srovnávači NewTravel.cz a ihned uvidíte jednoduchý přehled zájezdů všech CK na jednom místě. Nemusíte mít obavy, uzavření cestovní smlouvy probíhá přímo s cestovní kanceláří. Stačí zadat do vyhledávače několik údajů o požadovaném termínu dovolené, vybrané lokalitě, ubytování, stravě a obratem spatříte ty nejlepší nabídky na míru. Čekají na vás luxusní hotely, apartmány a penziony u moře, nádherná italská místa, antické památky a mnoho dalšího. Využít můžete také lákavé okružní výlety a eurovíkendy za poznáním italských měst.

Kouzelné Toskánsko a další známá letoviska

Poznávejte italská města a známá letoviska v Itálii, jako jsou Bibione, Caorle, Kalábrie, Gargano a ostrovy Sicílie nebo Sardinie. Na své dovolené si můžete objednat výlety po okolí a dalších městech, vydat se do Říma, Benátek či Florencie. Za zmínku stojí nádherná provincie Toskánsko ležící ve střední části země podél pobřeží Tyrhénského moře. Užijete si zde nejen dostatek odpočinku na nádherných písčitých plážích, ale rovněž potápění, vodní lyžování, surfing a jiné vodní sporty.