Pět tipů pro hraní online her

Možnosti hraní na internetu jsou čím dál rozsáhlejší. Volně dostupné prohlížečové hry nevyžadují žádnou investici kromě času stráveného vlastní hrou, dokonce pro ně ani hráč nemusí hledat paměť na disku, obejdou se totiž většinou bez instalace. Kde najdeš nejlépe hodnocené onlinovky? Která hra zaujme obě pohlaví? Jakou hru lze více než doporučit týmovým hráčům a těm, kteří raději „paří“ sólo? To vše se dozvíš v tomto článku.

 Top onlinovky

Na úplné špici v oblíbenosti mezi oběma pohlavími se řadí Big Farm 2, která je na mnoha herních webech velmi pozitivně hodnocena jako nejlepší strategická hra na farmáře. Od této hry se zkrátka nejde odlepit a ovládat ji lze jednoduše myší. Velkou tradici mají na internetu „stolní hry“ jako je klasický mahjong, ten však může mít mnoho podob a ne každá verze je úplně povedená. Nejlépe hodnocený je vylepšený Mah Jong Connect 2. Milovníci nejnovějších sci-fi sérií a týmových her na hrdiny zaplesají, na stranu lidí či Cylonů se mohou postavit ve hře Battlestar Galactica.

beginner1

Online hry zdarma

Stále větší oblibě se těší hazardní hry. České i slovenské weby umožňují hrát karetní hry a automaty zdarma. Hrát lze jen tak bez možnosti výhry, případně za skutečné peníze. Roztoč to v kasinu na svém počítači nebo hraj automaty hry zdarma aj na mobile. Za zmínku stojí také klasický Texas Holdem Poker, který se dočkal i druhého pokračování a naučí hrát poker i ty, pro něž ze začátku není pochopitelný. V této hře však nejde jen o to oškubat protihráče, ocitnete se v prostředí „divokého Západu“ a podle toho to vypadá.

texas-holdem

Hra pro každého

Je jasné, že ne každá žena a dívka si potrpí na krvelačné řádění se Cylony a hazardní hry. Obě pohlaví však ujíždí na budovatelských hrách, strategiích a logice. Spoustu žen lze například přistihnout, jak v mobilu a na počítači hrají „logickou hru“ Jewel Academy s nádhernou grafikou. Spojování drahokamů baví každého a je to návykové! Ke všem uvedeným hrám najdeš zdarma na fanouškovských a herních webech užitečné recenze, hodnocení, komentáře, doporučení a videonávody, když je jich potřeba. Odreaguj se u PC nebo mobilní hry ověřené kvality a svůj čas rozhodně nepromrháš!

Tipy pro lepší hraní

Základem by mělo být kvalitní připojení k internetu, kvalitní monitor, čím větší, tím lepší. Samozřejmostí je rychlé internetové připojení. Pokud chcehte být v dané hře opravdu dobří, je nutno investovat do kvalitních sluchátek, kdy ušlyšíte nepřítele, odkud přichází, dříve ještě než ho uvidíte a tím získáte značnou výhodu. O myši a klávesnici se asi zmiňovat nemusím. Doporučuji mechanickou klávesnici. Rozhodně bych nedoporučoval si kupovat, nějaké šunty za 100 Kč, fakt se to nevyplatí, jestli to s hraním myslíte vážně a chcete taky někoho porazit, nebo vyhrát nějaký souboj vs kdokoliv. Samozřejmostí je pak trénink a učení se od lepších hráců. Tzn. sledovat jejich záznamy a snažit se pochopit co právě udělali a proč.