Missing image

Pro ochranu pozemku investujte do technologie, která má zaručený úspěch

Mnoho lidí si pořídí bezpečnostní dveře nebo alarm a spoléhá na to, že se nemusí o svou bezpečnost obávat. Jedná se často o technologie, které jsou zkušeným zlodějům velmi dobře známé a ti vždy najdou způsob, jak je obejít.

Na trhu ovšem existuje technologie, kterou je nemožné obejít a tou jsou špionážní kamery. Jejich hlavní předností je skutečnost, že jsou schované, maskované a vetřelec nemá ani nejmenší ponětí, že je detailně zaznamenán a že za ním už míří policie. Špionážní kamera v podobě fotopasti není drahá a přesto vás zcela ohromí.

Fascinující možnosti

Fotopasti se umísťují vždy do exteriéru, nejlépe na strom. Jsou ukryté ve velmi odolném kovovém pouzdře s perfektním maskováním. Po zamaskování o nich budete vědět jenom vy. U fotopasti se vždy nastaví oblast, jakou budou zaznamenávat. Nezaznamenávají neustále a v tom je velká výhoda, zaznamenávají jen v případě, že k vám někdo vnikne. Neuteče jim nic, reagují v řádu desetin vteřiny. Vetřelce detailně nafotí nebo natočí. Fungují 24 hodin denně a to i v noci, protože noční hodiny jsou pro zloděje nejlákavější.

Pokud si pořídíte fotopast s GSM modulem, tak bude vetřelec nejen detailně nafocen, ale okamžitě budete informováni MMS zprávou v telefonu a emailem. Je jedno, kde se zrovna nacházíte, vždy budete mít ten nejlepší přehled, kdo k vám vnikl na pozemek. Může to být hrající si dítě, které k vám omylem koplo míč, zvědavý soused, toulající se pes, ale i vandal nebo zloděj, který si vyhlíží, co ukrást. Všechny záznamy se ukládají na kartu a kromě počítačů a mobilních zařízení si můžete záznamy prohlížet na samotné fotopasti. Kvalitní modely disponují předním displejem, kde si můžete vše prohlížet. Fotopasti stojí jen několik tisíc korun, ale budou vám poskytovat službu, která je k nezaplacení.