Když se inovace snoubí s tradičními materiály

Pokud jste si dříve říkali, že je nemožné, aby se stalo dřevo materiálem budoucnosti, možná jste překvapeni, když se dřevostavby stávají stále vyhledávanější možností pro bydlení. Dřevo je samo o sobě dokonalým materiálem, ale když se zkombinuje s moderními izolačními prvky, dokáže vzniknout nadčasový dům.

Proč jsou dřevostavby tak skvělé

Snad každý touží po luxusním bydlení, které stojí málo peněz, je rychle postavené a navíc nemá skoro žádné energetické nároky. Přesně takové jsou dřevostavby, jejich provoz je nenáročný a disponují nespočtem výhod. Jako první vás jistě zaujme skutečnost, že nevypadají, jako by byly postavené ze dřeva, ale naopak jsou k nerozeznání od běžných domů. Dřevostavby skvěle izolují teplo i hluk a základ u nich tvoří pevná konstrukce z KVH hranolů.

Mají velmi dlouhou životnost, kterou kryje i dlouhá záruka. Skvělá je rychlost jejich výstavby, kterou si oblíbil každý, kdo nechce na nové bydlení čekat dlouho. Česká společnost Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o. staví levné dřevostavby na klíč již do 3 měsíců. U dřevostaveb nemusíte čekat na vhodné období, díky suché výstavbě se může začít stavět v jakémkoliv ročním období. Jelikož jsou dřevostavby lehčí, než zděné domy, mají i štíhlejší obvodové stěny, které vám na stejné zastavěné ploše nabídnou mnohem více podlahové plochy. Dřevostavby jsou nehořlavé a s vysokou statickou pevností.

Výstavba na klíč je velmi nenáročná a odpadne vám s ní mnoho starostí. Můžete si vybírat dřevostavby doslova jako z katalogu, od malých bungalovů až po velké a prostorné rodinné domy. Jestliže toužíte po vlastním rodinném domě a rozmýšlíte se, jaké řešení by pro vás bylo nejvýhodnější, zařaďte dřevostavby mezi své favority a zjistíte, proč jim dává každý den stále více lidí přednost.