Proč je výhodné mít certifikát „Důvěryhodná Firma“

Certifikát Důvěryhodná Firma je udílen společnostem, které se o něj přihlásí a nemají žádné negativní ohlasy ani od svých klientů, ani obchodních partnerů. Systém pak sdružuje informace o firmě, především pak o jejich výrobcích a službách.

Hlavním cílem certifikátu nesoucí název „Důvěryhodná Firma“ je vytvoření pozitivní prezentace společnosti na internetu. Z pohledu zákazníků je na firmy, které se mohou pochlubit vlastnictvím tohoto certifikátu, nahlíženo jako na spolehlivé a důvěryhodné obchodní dodavatele. Firma kromě tištěného certifikátu obdrží také samolepku, kterou je možné umístit např. do výlohy či na auto, což oslovuje širší spektrum klientů.

Cílem projektu je oslovit všechny zákazníky, nejen ty na internetu

Cílem celého projektu je oslovit nejen zákazníky na internetu, ale co nejširší veřejnost, zdůraznit fakt, že společnost či firma získala ocenění, které ji upřednostňuje vůči konkurenci.

V případě, že i vy chcete získat toto ocenění, není nic jednoduššího, než si na stránkách duveryhodnafirma.cz požádat o papírovou verzi certifikátu, která vám bude kurýrní službou doručena.