Missing image

Topte ekonomicky díky palivovému dřevu

V dnešní době je dřevo nejekonomičtějším palivem, i proto jej využívá mnoho domácností ať už jako hlavní nebo doplňkový zdroj tepla. Hodí se do kotlů, kamen i krbů. Kde a kdy nejlépe sehnat palivové dřevo před nadcházející zimou? Pokud možno včas a u spolehlivého dodavatele. Vlastní zdroj má málokdo, proto jsme většinou závislí na tom, že nám dřevo někdo doveze. Rozdíly v kvalitě ale mohou být značné. Výhodný prodej palivového dřeva OPTIMTOP s.r.o. k včasnému nákupu přímo vybízí. Jak tvrdé, tak i měkké dřevo je mimo topnou sezonu za ještě lepší ceny, takže se vybavte včas.

Proč vůbec topit dřevem

Proč se vůbec palivové dřevo vyplatí?

  • Spalování je šetrnější k životnímu prostředí
  • Ceny jsou příznivé
  • Má dobrou výhřevnost
  • V interiéru vzniká díky plápolajícímu ohni nezaměnitelná atmosféra
  • Naštípaná polínka se pohodlně přikládají a tvrdé dřevo vydrží hořet velmi dlouho

Výhody dřeva od OPTIMTOP

Abyste se vyhnuli nutnosti skládat dřevo pod přístřešek nebo na jiné vyhrazené místo, protože na to nemá každý čas ani energii, můžete si objednat pečlivě vyskládané dřevo na paletách od již zmíněné firmy OPTIMTOP. Jedná se o kvalitní palivo, dokonale vyschlé, takže se nemusíte bát použít ho třeba ihned. Někteří dodavatelé vám pouze složí dřevo na hromadu před dům a poradit si s ním už musíte sami. Tato fáze odpadá a již od jedné objednané palety máte dopravu paliva po celé ČR zdarma!

Nákup dřeva v létě se vyplatí

Vsadíte-li na nákup palivového dřeva v létě, ušetříte. K dispozici jsou jak jehličnaté odřezky na zátop, tak dřevo bukové, dubové i jiné, podle aktuální nabídky. Kromě dřeva u OPTIMTOP seženete rašelinové, papírové, grilovací i uhelné brikety, pelety nebo pytlované uhlí. Myslete včas na zimu, i když v létě se vám do nákup dřeva možná příliš nechce. Spočítejte si ale, kolik ušetříte, a navíc odpadne práce s jeho skládáním.