Známe vítěze WCS Season 2 Finals

V neděli 25. srpna se rozhodlo o vítězi druhé sezóny World Championship Series dále jen WCS ve hře StarCraft 2: HotS. O titul mistra trofej pro vítěze a prizepool v hodnotě 150 000 $, se utkalo šestnáct hráčů kteří se na finále v Kolíně, v Německu kvalifikovali.

Základní skupiny

Již v pátek se odehrály základní skupiny, ze kterých čtveřice hráčů postoupila rovnou do čtvrt finále a další čtveřice o čtvrtfinále bojovala následující den. Přímo postoupily JaeDong, Bomber, TaeJa a aLive.

Čtvrtfinále

Do čtvrtfinále se dostala hned šestice korejských hráčů, což jen dokazuje jejich dominanci. Mezi nejlepších osm se také dostala hráčka Scarlett, která reprezentuje Kanadu. Z Evropy jsme zde mohli vidět švédského hráče NaNiwa.

Semi-Finálová část

Do finálové části se probojovali dva Terrani a to Bomber Taeja, kteří spolu sehráli semifinálový match-up. Druhou dvojici utvořil legendární zerg JaeDong a protosský hráč First.

Do finále se dostal favorizovaný JaeDong a mladičký korejský hráč Bomber. Celé finále se rozhodlo na čtyřech mapách v poměru 4:0 pro Terranského hráče Bombera.

Sezóna 2 je zdárně za námi a my se již těšíme na sezónu 3, která bude zakončená BlizzConem.

 

Leave a Reply