FiFa 12 – jak vycvičit svého hráče pro profesionální klub

Jeden z nejzajímavějších módu ve hře je bezpochyby mód profesionální kluby. Pro tento mód je bohužel nutné vycvičit si svého virtuálního profesionála, což není zrovna snadné a trvá to poměrně dlouho.

V dnešním článku přináším velice účinný způsob, jak se to dá zvládnout poměrně rychle.

Držte se následujících kroků

  • Na začátku každé strany s úkoly je hráč informovaný o podmínkách pro splnění. Bez nich to nikdy nepůjde, a proto je důležité hlídat si jejich přesné plnění.
  • Pro cvičení svého virtuálního profesionála je nutné být ve hře různorodý. Jestliže odehrajete 40 zápasů v jednom herním způsobu Vám toho moc nedá. Vždy se prvořadě soustřeďte na dané úkoly.
  • Hra při trénování nekouká na okolnosti. Jestliže si před hrou nastavíte vyšší rychlost a přesnost, a protihráči naopak nastavíte menší rychlost a menší přesnost, váš postup za virtuálním profesionálem to nijak nezpomalí. Ba naopak, budou se vám daleko snáze plnit úkoly.
  • Vyberte si jeden tým, proti kterému budete úkoly plnit. Těmto hráčům pak můžete poupravit statistiky k vašemu prospěchu.

 

V neposlední řadě je důležité uvědomit si podobu úkolů. Vždy jde vesměs o primitivní postupy (např. střel gól), které můžeme udělat okamžitě a neztrácet čas.