Fifa 14 Ultimate Team (1.díl)

 

 FIFA Ultimate Team (FUT) je herní režim ve FIFA 14, ve kterém získáváte, kupujete a vyměňujete vytoužené hráče, abyste si vybudovali tým snů. Tvoříte sestavy,postupujete do vyšších divizí .Snažíte se přechytračit ostatní hráče na živém non-stop přestupovém trhu a soupeříte s ostatními v dynamicky aktualizovaných turnajích on-line i pro jednoho hráče a sezónách. Svůj Ultimate Team můžete spravovat odkudkoli z iPhonu, Androidu nebo PC, stačí jen být připojený k internetu.

Na Android marketu ,stejně jako na APP storu hledejte aplikaci pod názvem „EA SPORTS Football Club Companion“ z aplikace mužete jednoduše spravovat svůj tým ,nakupovat různé balíčky ať už stříbrné nebo zlaté.

ea-sports-football-club-191-3-s-307x512

Webová aplikace FUT 14 vám umožní spravovat váš Ultimate Team, i když právě nejste konzole. Přestože nebudete hrát na konzoli, nepřijdete z FUT o nic, na co už budete zvyklí právě z hraní na konzoli. Webovou aplikaci můžete použít k přihazování na předměty na Přestupovém trhu, kupování speciálních balíčků za mince a nastavování sestavy na příští velký zápas. Ať už budete doma nebo někde pryč, bude vám stačit jen připojení k internetu a webový prohlížeč .

Fifa ultimate team je druhý nejhranější režim z celé hry . První je samozřejmě Kariéra ke které se dostaneme v dalším článku .Teď už pojdmě k samotnému Ultimate teamu jako takovému .Hráč by si měl před startem FUT rozmyslet jakou ligu popřípadě národnost by si chtěl zakomponovat do svého týmu , je to duležitý prvek protože celý ultimate team stojí na týmové souhře

SOUHRA
Souhra je klíčová při budování vašeho Ultimate Teamu. Čím lepší souhra, tím lepší výkon bude váš tým podávat v zápase. Tým s vysokou souhrou lépe spolupracuje a má tak větší šanci na vítězství v zápase. Naproti tomu ten stejný tým s nízkou souhrou může podávat špatné výkony, což sníží vaše šance na dobrý výsledek.

Celková souhra vašeho týmu je udávána hodnocením souhry na obrazovce aktivního mužstva nebo čárami spojující hráče na hřišti. Ideální souhra má podobu světle zelených čar.

Souhra je ovlivňována čtyřmi klíčovými atributy:

  • Preferovaná pozice
  • Národnost
  • Liga
  • Klub
  • Národnost, liga a klubové souhra se uplatňuje prostřednictvím vazeb mezi hráči.

Novinkou ve FUT 14 je, že každý hráč má nějaký styl souhry např: Katalyzátor – zvyšuje rychlost a hlavičky, Zakončovatel -zvyšuje střelu a hlavičky atd.Každý z jedinečných stylů souhry ovlivňuje různé vlastnosti.Tyto předměti mužete koupit na přestpovém trhu , ceny se pohybuji od 500 mincí až do 3000 tis. Vlastnosti, které jsou zlepšeny vysokou souhrou, jsou označeny zelenými šipkami.
Čím víc zelených šipek u vlastnosti je, tím víc byla vylepšena, což bude mít dopad na hráčův výkon na hřišti. Celkem existuje více než dvacet stylů souhry, přičemž každý ovlivňuje různé kombinace hráčových vlastností. Existuje 6 kategorií stylů: základní, útočný, pro záložníky, obranný, speciální a pro brankáře. Podrobnosti pro každý styl lze porovnat v zobrazení stylu souhry na obrazovce „MUŽSTVO“. Toto zobrazení je ve FUT 14 nové.

fifa-14-ultimate-team-next-gen-transfer

Tak to je vše k prvnímu dílu o Ultimate teamu , budu se tešit u dalšího članku o hře Fifa 14
Děkuji za pozornost a přeji Hezký Den  🙂