GGPC.cz je garance záruky

Pokud chcete za své peníze opravdovou kvalitu, asi se u recenzí notebooků příliš nebavíte. Žádný z nich nemá přesně to, co hledáte a zároveň má každý od všeho trochu. Repasovaný notebook je pak tou pravou volbou. Jenže co ty pojmy jako použité notebooky a levné notebooky, kdo se v tom má vyznat. Pokud jste již objevili sympatický eshop GGPC.cz a nevíte, co na webových stránkách znamenají některé pojmy, pojďme se na ně podívat.

Nové, zánovní a rozbalené notebooky notebooky

Nové notebooky jsou opravdu zbrusu nové od zahraničních dodavatelů garantujících jejich nejvyšší kvalitu. Vzhledem k zahraniční distribuci mají klávesnici s českými přelepkami a operační systém přenastaven do českého jazyka. Zánovní a rozbalené notebooky jsou od prověřených zahraničních dodavatelů, kteří garantují zánovní zboží, které má vždy tu nejvyšší kvalitu. Notebooky byly rozbaleny za účelem nafocení pro internetové stránky, anebo byly vystaveny v showroomech jako výstavní. Zánovní notebooky mohou mít i náhradní obal. Mají převážně 24 měsíců záruku, ne však zcela všechny, některé mají zkrácenou záruku 12 měsíců, kdy je nabízena služba rozšířené záruky. Vlásečnicový škrábanec ze spodní části notebooku či na víku není při pohledu vidět a na funkci přístroje nemá vliv.

Repasované notebooky a použité notebooky

Repasované notebooky jsou servisované, je u nich třeba vyměněný pevný disk, anebo rozšířené paměti ram, nový chladič a díly. Jsou pečlivě zkontrolovány a projdou náročnými testy, zda splňují veškerá kritéria pro začlenění do prodeje. Nikdy nedostanete nefunkční zařízení. Repasované a použité notebooky mohou nést jen kosmetické známky opotřebení a mají záruku 12 měsíců. Po tuto dobu je garantován bezplatný servis zařízení a možnost rozšíření záruční doby. Při objednání zboží do 14:30 máte garanci doručení do 24 hodin, PPL přijede i v sobotu a vše je skladem. K dispozici je až 1 000 odběrných míst i osobní odběr a pokud si necháte notebook ušít na míru, bude to kvalitní, funkční a bezbolestné.