6. díl – O čem tvořit herní videa

Publikace herních videí je perfektní způsob, jak se zviditelnit. Co by takové video mělo obsahovat? Pojďme se na to společně podívat.

Shlédni ostatní videa a vymysli jinou cestu

Na hře zase tak nesejde. Stačí, když bude odpovídat základním požadavkům. Na každou hru jsou dnes už nějaká videa, záběry z her
a recenze. Najdi si taková videa a částečně se inspiruj. Rozhodně je ale nekopíruj. Většina herních videí je točena stejným způsobem. Hráč obyčejně hraje a občas si zanadává, jak to pokazil.

Takhle to dělá každý!

Po shlédnutí těchto videí už víš, jak to dělat nemáš.

Vymysli jiný způsob

Nejpodstatnější faktor. Hraj hru jinak! U strategií můžeš vymýšlet šílené taktiky, u RPGček si můžeš hrát na hrdinu a neohlížet se nad zákony těchto her. U sportovních her můžeš sabotovat vlastní tým. Každému jde o výhru, zradit své spoluhráče je ale větší sranda. Vždy se dá vymyslet něco šíleného a zábavného, stačí jen zapřemýšlet.

Vše doplň vhodným komentářem

Mluv a okomentuj vše co uděláš. Humorné kousky okomentuj seriózně a naopak klasické nudné kroky okomentuj humorně. Vytvářej jakýsi kontrast ale hlavně mluv. Zvuk a tvoje řeč je podstatná složka, bez které se divák bude nudit.

I ta nejnudnější hra se dá zachránit dobrým komentářem

Divák se chce bavit. Zapoj proto do komentáře různé formy vtipu, tvé vlastní zážitky a také zážitky ze hry samotné. Hráč se tak bude bavit a ještě okouká hru, která ho zajímá.

Máš už nějaké video? Poděl se s námi v komentářích a my ti poradíme, jak se zlepšit.

Leave a Reply