Missing image

Razer 4G Dual Sensor System

Srdcem herních myší Razer je nejpokročilejší sensor, jaký byl dosud vytvořen – 4G Dual Sensor System.

Technologie 4G Dual Sensor System

Ten využívá dvou senzorů, jednoho optického a druhého laserového, čímž se dosáhne dokonalého sledování pohybu. To znamená, že hráč má lepší kontrolu, protože sensor zachytí každý zamýšlený pohyb a okamžitě ho převede do hry. Dual Sensor System je schopen rozlišit skutečných 6400 nebo 8200 DPI, kdy sensor hlásí každý pixel který přečte, žádné softwarově vylepšené DPI, jako u ostatních myších. To zaručuje maximální přesnost pro vase hraní.

4Gdualsystem
Co to znamená pro mé hraní ?
V momentě kdy je tvoje myš s 4G senzorem na podložce, system automaticky rozpozná nejlepší vzdálenost pro sledování pohybu pomocí technologie true DPI. To zajišťuje optimální výkon a přesnost pro tvou hru.

Kalibrace dle povrchu

4G Dual Sensor System v tvé 4G Razer myšce
přináší skvělé sledování pohybu hned po vybalení z krabice. Pokud ji však nakalibruješ na svou oblíbenou herní podložku, zažiješ zcela novou úroveň přesnosti !

Při kalibrování myši na tvou oblíbenou podložku dojde k aktivaci nahrávání textury, barvy a vzdálenosti myši od podložky. V momentě kdy svou myš zvědneš nebo vyměníš povrch, sensor to automaticky rozpozná a zapne novou kalibraci. To probíhá 10x rychleji než u ostatních senzorů.

4gdualsystem1
Co to znamená pro mé hraní ?
Různí lidé užívají různé podložky, ať už měkké nebo tvrdé. Běžné sensory nejsou konstruovány pro práci na všech površích. 4G sensor system však dokáže díky přesné kalibraci pracovat na jakémkoliv povrchu !

Leave a Reply