5.díl – 3 tipy jak to dotáhnout dál

Tři skutečnosti, které ti zajistí fanoušky, úspěch, slávu a zisky z her.

Odliš se od ostatních!

Jsou tu stovky hráčů, kteří jsou stejní. Hrají, streamují a neukážou nic nového. Vymysli pro sebe nějaké odlišnosti, jež ti zajistí spoustu fanoušků a diváků.

Každá hra se dá hrát jinak. U některých her můžeš hrát postavy, které nejsou obvyklé. Jiné hry můžeš hrát naopak. Někdy není špatné zahrát si hru jen takzvaně for fun (pro pobavení) a udělat si z ostatních hráčů srandu.

Pokud nejsi špičkový hráč, nemáš lidem co ukázat a proto tě nesleduje. Inovuj herní metu a zkus něco originálního. Tím dáš lidem důvod, proč tě sledovat.

Dej o sobě vědět!

Někteří hráči by tě rádi podporovali, jenže o tobě neví. Musíš se zviditelnit, ale jak? Angažuj se do hráčských akcí, soutěží a festivalů. Tyto akce jsou velice sledované,  což je perfektní šance ukázat se.

Jestli hře rozumíš, můžeš se chopit komentování některých zápasů. Psaní článků a rozvíjení herních diskuzí je také perfektní způsob, jak o sobě dát vědět okolním hráčům.

Největší slávu získáš tak, že porazíš favorita dané hry.

Touto cestou se chopil slávy známý klan eSuba ve hře League of Legends, když na nedávném mistrovství ČR porazil favorizovaný klan eXtatus.

1267872624514439.logo_

 

Měj hodně kamarádů!

Možná to zní absurdně, ale čím více kamarádů a známostí budeš mít, tím víc se k tobě dostane informací. Budeš mít víc herních příležitostí a o fanoušcích ani nemluvě.

Kamarádi ti také pomohou ve tvém start-upu a zajistí ti základní obecenstvo. S kamarády se můžeš účastnit soutěží a jezdit s nimi na herní akce. Ve dvou se to lépe táhne, ale nezapomínej, že víc vytěží jen ten lepší.

Leave a Reply