Skoč do progamerského života

Spousta hráčů chce hrát na vyšší úrovni. Účastnit se herních klání, patřit do nějakého celku a zapadat mezi ostatní progamery. Mnozí ale ztroskotají již na začátku, protože neví, jak do rozjetého vlaku herní branže vůbec naskočit. Pojďme si společně představit některé způsoby.

Začni se účastnit turnajů

První úspěšný způsob je skočit do toho přímo po hlavě. Na nic nečekej a přihlaš se do některého z turnajů. I v České republice jsou společnosti, jež pořádají veřejné turnaje. První turnaje ti přijdou náročné. Pravděpodobně hodně rychle vypadneš, mnoho se toho ale naučíš. Začneš získávat kontakty, kamarády a vědomosti. Přesně tohle ti otevře oči a vynese tě na lepší úroveň.

Jezdi na lanky

Lanka je označení pro událost, kde se nejčastěji odehrávají offline turnaje. Na tyto místa jezdí poměrně známí hráči z celé republiky. Je to perfektní místo, kde můžeš získat nové cenné kontakty a dostat se do nějakého týmu. Kromě toho zde také můžeš ukázat, co v tobě je.

Oslov herní celebritu

Tenhle způsob není příliš obvyklí, přesto také funguje. Najdi si hráče, jež je na vysoké úrovni a toho kontaktuj. Využívej ale osobní kontakty, nikoli kontakty hromadné, přeplněné fanoušky. Požádej hráče o pomoc a vysvětlení aktuální herní situace. Pokud budeš mít štěstí může se stát, že ti přímo něco nabídne.

Leave a Reply