8. díl – Další způsoby výdělku pro hráče

Dnes si představíme další způsoby výdělku pro hráče. Nepůjde o výdělky klasickým hraním, ale o využívání informací z her. Tyto způsoby jsou pro většinu hráčů zábavné a přitom výdělečné.

Redaktořina

Hráč má spoustu osobních zkušeností s hrou, a proto je pro psaní recenzí, návodů a postřehů ten nejvhodnější. Veliké magazíny za tuto práci platí většinou lidi, co hru hráli jednou nebo dvakrát, a proto není výsledný text tak dokonalý.

Ty jako hráč máš s hrami veliké zkušenosti a proto pro tebe nebude problém najít si místo a začít si díky svým herním zkušenostem vydělávat.

Jak získat místo herního redaktora

Velice účinné je oslovení samotného herního magazínu. Kontaktuj majitele a zašli mu již nějaký napsaný článek. Hned se to asi nepovede, zkoušej to ale dál. Některý magazín tebou bude ohromen a vezme tě všemi deseti. Dále je dobré sledovat komunity WebTrh, WebDeal a další podobné, kde se poptávky po pisálcích také objevují.

Vlastní blog

Jako hráč si můžeš vytvořit vlastní blog. Piš tam svoje zkušenosti s hrou a rady pro ostatní hráče. Tento jedinečný obsah ti pomůže získat spoustu návštěvníků a fanoušků. Svůj blog pak můžeš poskytnout některým herním e-shopům a podnikatelům pro jejich propagaci.

Na tvém blogu mohou inzerovat v podobě PR článků, bannerů a zpětných odkazů. Jako hráč máš čtenářům co nabídnout, využij toho.

Leave a Reply